Nemokamas pristatymas Lietuvoje (virš €25)

Jūsų krepšelis

${cartItemCount}

${cartItemGroup[0].productTitle}

${humanFriendlyProductType(cartItemGroup[0].options.productType)}

${cartItemGroup[0].options.productOptionLabel}

€${cartItemGroup[0].price}

Pašalinti

-

${cartItemGroup.length}

+

Nemokamas pristatymas

Iki nemokamo pristatymo liko: €${amountLeftUntilFreeShipping}

Suma:

€${cartSubtotal}

Apmokėti

Kokybės priesaika

Fine Art/Giclée drobė - tai aukščiausios kokybės, ilgaamžiškiausias drobės tipas, kurį naudoja muziejai ir galerijos visame pasaulyje.

Fine Art drobėms suteikiame garantinį sertifikatą, kuris leidžia per 180 dienų grąžinti drobę, jeigu joje pastebėsite kokybės trūkumų (dar nė vienam klientui neteko pasinaudoti šia garantija).

Taigi, kai klausiate "kokia garantija?", mes nesakome: "paklauskit dažų gamintojo". Mes patys prisiimame atsakomybę už Fine Art drobės kokybę.

Dauguma spaudos įmonių rinkoje siūlo be meilės gaminamas sintetines drobes su ekosolventiniais dažais.

Tai yra priešingybė Fine Art klasės drobei, kuriai visuomet naudojama aukščiausios kokybės medžiaga ir gamintojo sertifikuoti, pigmentiniai rašalai.

Tai procesas, reikalaujantis ne tik kruopštumo bei meilės, bet ir kantrybės - kai rašalai išdžiūsta, drobė tempiama ant porėmio, o poto dar būtinai turi būti nulakuojama. Kai apsauginis lakas išdžiūsta, pasirašomas garantinis sertifikatas ir drobė supakuojama įteikimui. Taigi, gamyba vyksta etapais per ne mažiau kaip 4 dienas.

Šios drobės nemėgsta skubėjimo. Su jomis reikia elgtis taip, kaip su gero, ilgai brandinto vyno taure...

Fine Art drobių kokybę garantuoja TikraiGražu.lt menininkų bendruomenė.

Taipogi, šiame projekte siūlome įsigyti ne tik Fine Art drobių, bet ir plakatų, ekonominių (natūralios medvilnės) drobių bei darbų, atspausdintų ant profesionalaus foto popieriaus.

Šie produktai yra pigesni, todėl prieinami platesniam klientų ratui.

Tačiau: tai jokiu būdu nereiškia, kad šie produktai nekokybiški - gamintojus patys ištestavome ir pasirinkome tik geriausius specialistus. Į tai derėtų žiūrėti taip: jeigu Fine Art drobė yra kokybės bei išskirtinumo karalienė (120%), tai kiti produktai, kuriuos siūlome, yra "karališkosios šeimos nariai" (100%). Tai yra tiesiog kokybiški produktai, tačiau ne taip stipriai išsiskiriantys.

Kokybės palyginimas (nuotraukose pateikta iš arti pritraukta drobės detalė):